O mně


Narodil jsem se v Karlových Varech. Úžasné dětství jsem prožil v malebném historickém městě Loket. V současnosti žiji již dlouhou dobu přímo v Karlových Varech. Miluji zdejší atmosféru a procházky po okolních lázeňských lesích.

V průběhu života jsem nasbíral mnoho zkušeností v různých oblastech, stavebnictví, elektro, strojírenství a IT. Vše co jsem se  naučil, nyní s radostí využívám při své práci realitního makléře. Dá se říci, že jsem se našel. Baví mě práce s lidmi a myslím, že díky daru empatie umím nacítit potřebu klienta. Mé předchozí pracovní aktivity byly vždy spojené s úctou a profesionálním přístupem.

Když jsem se rozhodoval, pod kterou realitní kanceláří budu pracovat, padla jasná volba na M&M reality, která je NEJDŮVĚRYHODNĚŠÍ ZNAČKOU mezi realitními kancelářemi od roku 2017. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Prezentaci a prodej nemovitosti provádím s využitím profesionálního fotografa, točím VIDEOPROHLÍDKY, používám dron, připravuji a tisknu KATALOG, standardem je 3D PŮDORYS nemovitosti. Vytvářím Home Staging, pracuji a reklamuji na sociálních sítích. V případě více zájemců, bude při prodeji použita online elektronická AUKCE, při které se cena nemovitosti transparentně zvyšuje ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. Spokojenost klientů je můj cíl, a mé přání.

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články, nebo můj E-BOOK. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani váš makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Rád se s Vámi sejdu, probereme vaše přání a představy. Zvu vás na kávu, čaj, nebo prostě na něco dobrého.

4
roky zkušeností v oboru
152+
klientů
60
realizovaných transakcí
Vladimír Růžička

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na lahodný
nápoj a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Používám moderní informační techologie. S klientem jednám jako s  přítelem. 

SPOLU


 Dostanu-li Vaši důvěru,  postarám se o bezpečný prodej nejvyšší nabídce.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Chcete si prodat nemovitost sami?

zpracováním osobních údajů