Reference


Pan Růžička měl s prodejem naší nemovitosti svatou trpělivost a zasloužil by si navrch speciální odměny. Je to profesionál, ví, co dělá, komunikuje téměř doslova ve dne v noci. Nebýt jeho vytrvalé práce, možná bychom byt dodnes neprodali. Jsme mu moc vděční a všude ho budeme doporučovat. Jirmanovi

Mgr. Ellen Jirmanová

Pan Růžička velký sympaťák, se vším poradil a spolupráci s ním můžu jen vřele doporučit. Alex Zoka

Alexandr Zoka

Pan Vladimír Růžička je velký profesionál . Spokojenost s jeho prací byla obrovská a vřele doporučuji jeho služby.

Alice Ptáčková

BYLA JSEM NAPROSTO, ALE NAPROSTO SPOKOJENA. PRÁCE PANA MAKLÉŘE RŮŽIČKY BYLA OD POČÁTKU AŽ DO KONCE UKÁZKOVÁ. RYCHLOST, JASNOST, MAXIMÁLNÍ INFORMOVANOST, LIDSKOST, SPOLEHLIVOST A TO VŠE PODTRŽENO ABSOLUTNĚ NEVÍDANOU PROFESIONALITOU. DĚKUJI.

Lída Žembery

Vážení, touto cestou bychom chtěli velmi, velmi poděkovat našemu makléři, panu Vláďovi Růžičkovi, který nám hodně ulehčil rozhodnutí rozloučit se s naší nemovitostí. Udělujeme mu obrovskou pochvalu za veškeré služby během naší spolupráce a oba s manželem konstatujeme, že při výběru makléře jsme měli opravdu šťastnou ruku. Spolupráce s ním se stala radostí od prvního setkání a není nic, co bychom mu mohli vytknout, naopak, jen chválit a chválit. Oceňujeme jeho spolehlivost, přesnost, okamžité reakce, zejména způsob jednání, taktnost, ale i smysl pro humor. Nic pro něj nebylo problémem. Do budoucna máme jasno - kdybychom ještě něco prodávali, obrátíme se znovu na pana Růžičku a rozhodně jeho i vaši společnost doporučíme všem svým přátelům a známým, kdykoli to bude aktuální. Ještě jednou jemu i všem ostatním, kdo na našem případu spolupracovali, velké díky a s radostí nashledanou. Mgr.Helena Katzlingerová s manželem.

Mgr. Helena Katzlingerová

Pana makléře moc doporučuji. Vše proběhlo jak mělo a už bydlíme ve svém :).

Kristýna Kurincová

Spolupráce s panem Růžičkou byla od začátku skvělá. Moc děkujeme za Vaši profesionalitu.

Matěj Baránek

Velice děkuji M&M realitám a touto cestou panu Růžičkovi, za skvěle odvedený prodej mé nemovitosti. Nemám absolutně,co vytknout.

Blanka Hodanová

Se službami makléře pana Růžičky jsem byla velmi spokojená. Komunikace byla na skvělé úrovni, vždy jsem byla o všem informovaná. Mohu jen doporučit. Když budu v budoucnu řešit prodej či nákup realit, ráda se na pana Růžičku obrátím.

Bc. Jana Hradecká

Pan Růžička je slušný člověk, profesionál, který dělá svoji práci dobře a rád. Pana "Makléře" můžeme jenom doporučit. S díky a pozdravem manželé Jelínkovi.

Šárka Jelínková

Spolupráce s makléřem panem Růžičkou byla po celou dobu koupě nemovitosti vždy výborná. Oceňuji především lidský, ale profesionální přístup, výbornou komunikaci a spolehlivost. Celá transakce proběhla hladce a bez problémů, pan Růžička zařídil vše co bylo potřeba a v podstatě jsem se nemusel o nic starat. Cokoliv jsem potřeboval zkonzultovat nebo vysvětlit, byl pan Růžička vždy vstřícný a ochotný. Na čem jsme se domluvili, vždy platilo. Koupě nemovitosti byla tak pro mě příjemným zážitkem. Ještě jednou velký Dík! Roman D.

Ing. Roman Domín

Prodej nemovitosti měl na starost p. Růžička, který prodej zajistil podle požadavků a velmi rychle. Pokud bylo potřeba, se vším vždy poradil. Jsem velmi spokojen a doporučuji jeho služby.

Kamil Lhoták

Velice profesionální jednání a přístup, rychlý prodej bez starostí a především adekvátní provize. Všem tohoto makléře doporučuji.

Michal Pšenička

Musím konstatovat, že Váš makléř byl na velmi vysoké profesionální úrovni a jsme s jeho prací maximálně spokojeni. Děkuji.

Ing. Leoš Zdeněk

Pan Růžička je naprostý profesionál, bezvadná spolupráce a individuální přístup. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Již jsem v minulosti spolupracovala s realitními makléři, pan Růžička je ten nejlepší! Nad rámec spokojenost s realitní kanceláři a lidským přístupem. Děkuji.

Kateřina Sutton

Profesionalita, spolehlivost a skvělá komunikace. Makléř s lidským přístupem, který Vás provede prodejem nemovitosti jak jste ani neočekávali. Pokud chcete prodat nemovitost, pak makléř pan Růžička je cesta k úspěšnému prodeji.

Ing. Miloš Rybka

Jednání makléře pana Růžičky bylo profesionální, zároveň byl velmi vstřícný a ochotný řešit naše požadavky a dotazy. Byli jsme s jeho službami velmi spokojeni.

STAPE KV, spol. s r.o.

Makléř byl velice příjemný, ochotný a schopný. Určitě ho doporučím.

Jaroslava Vojtová

Vřele doporučuji. Skvělá komunikace. Rychle jednání. Ochota. Vstřícnost. Spolehlivost.

Gayane Indzhykulyan

Skvělé, rychlé a vstřícné jednání. Děkuji.

Iva Lokvencová

Dobrý večer. Za mně to byl nejlepší profesionální přístup, který bych vřele doporučila všem. Makléř od první návštěvy vystupoval velmi mile a vysvětlil mi možnost prodeje domu. Dokázal se vžít do situace a prodej domu byl za mne neskutečně rychlý. Po celou dobu prodeje jsem byla informována o průběhu prodeje a do poslední chvíle mi byl i velkou oporou. Za mne úžasný člověk a na svém místě. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. LG Martina

Martina Lebedová

Lidsky přístup v tvrdém světě realit i přesto, ze to byl jen pronajem.

Petr Brabec

Spolupráce byla profesionalní. Mohu doporučit.

Ing. Jan Koukal

Jak ochota a spolehlivost, tak i profesionalita pana Růžičky vedly k úspěšnému prodeji nemovitosti. Mohu vřele doporučit dalším zájemcům rozhodujícím se nad výběrem realitního makléře a i těm, kteří by snad své reality rádi řešili svépomocí, snadno lze pak opomenout drobnost, která ve výsledků může být podstatná a zhatit celý záměr. Pan Růžička byl velice vstřícný a ochoten investovat svůj čas efektivně. Velké díky.

Tomáš Svejkovský

Příjemný člověk, sympatický a velmi lidský.

Adéla Přerostová

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala RK M&M Reality za realizaci pronájmu bytu. Konkrétní poděkování patří panu Vladimíru Růžičkovi, realitnímu makléři pro Karlovarský kraj, který se zprostředkování pronájmu velice ochotně ujal a do 1 měsíce už jsme uzavírali smlouvu. Je to profesionál a člověk na svém místě. Realitní kancelář M&M Reality a pana Vladimíra Růžičku můžu jen vřele doporučit. B. Fejtková

Blanka Fejtková

Vše proběhlo perfektně! Pan Růžička je skvělý makléř.

Lucie Skopová

Příjemný a ochotný, ozve se ohledně nových informací které se týkají bytu o který jsem měl zájem, vše bez problému. Velice spokojený.

David Šanca

Pan Růžička je přátelský a vstřícný makléř, se kterým se skvěle spolupracuje. Oceňuji jeho profesionální přístup a určitě bych ho doporučila dalším zájemcům.

Ivana Kůrková

Mohu jen chválit. Opravdu veliká spokojenost. Pokud budu ještě někdy potřebovat služby v této oblasti, vím, za kým půjdu. Z mé strany obrovské DĚKUJI!

Šárka Vaňková

Pan makléř byl velmi ochotný, sympatický a profesionální. Všechno nám plně vysvětlil a se vším poradil a pomohl. Doporučuji spolupráci s panem Růžičkou. Vše bylo na jedničku.

Zuzana Broučková

Skvělá spolupráce a zkušenost s makléřem panem Růžičkou. Je velmi ochotný, profesionální, co slíbil, ihned velmi rychle splnil. Pravidelně mě informoval o vývoji. Mohu jen doporučit.

Lucie Oreská

Excelentní, profesionální a zároveň lidský přístup pana Růžičky mě utvrdil v tom, že obrátit se znovu na MM Reality v Karlových Varech a konkrétně na pana makléře Vladimíra Růžičku, byla opět nejlepší volba. Moc děkuji a přeji mnoho spokojených a nadšených klientů jako jsem já. Krásné léto. Lída Žembery.

Ludmila Žembery

Dobré ráno Pane Růžička, nevím co říct... Jste prostě úžasný, děkujeme moc. A budeme vás všude doporučovat a chválit. Přeji vám i vaší rodině v životě jen to nejlepší a hlavně pevné zdraví. S přáním nádherného dne Viktorie.

Viktorie Stan

Moje zkušenost s realitním makléřem Vladimírem Růžičkou je maximálně pozitivní... Od prvniho telefonátu az do rozloučení nám byl maximálně nápomocen a vse proběhlo bez nejmenšího zaváhání a přesně podle domluveného postupu... Jsme rozhodnuti jeho služby využít i nadále při další příležitosti... Upřímně doporučujeme...

Jakub Driml

Благдарю Vláďa Růžička за помощь в оформлении квартиры . Нам понравился его профессионализм и компетентность , очень приятный мужчина я с удовольствием буду рекомендовать Vláďa Růžička своим знакомым.

Yevheniia Rudenko

Děkuji za skvělou spolupráci! Oceňuji lidskost, vstřícnost, spolehlivost, slušnost a rychlost celého procesu. Pana Růžičku vřele doporučuji. Brychcínová

Ing. Aneta Brychcínová

Perfektní přístup pana Růžičky, moc doporučujeme!

Hana Kadavá

Tôi rất bằng lòng với cách làm việc của ông Vláďa Růžička . Ông ấy luôn nhiệt tình, chu đáo làm việc có trách nhiệm ... tôi đặt lòng tin vào ông ấy khi muốn cho thuê nhà hoặc mua bán nhà ?❤

Thi Tuyet Tran

Spolupráci s panem V. Růžičkou lze jen doporučit. Opravdový profesionál. Veškerá spolupráce s ním, byla na vysoké úrovni. Moc děkujeme.

Petr Derka

Pan Růžička to s námi neměl jednoduché. Tímto mu ještě jednou děkuji za spolupráci.

Mgr. Ellen Jirmanová

S panem Růžičkou jsem přišel do kontaktu při koupi nemovitosti a od té doby s ním pravidelně spolupracuji při nejrůznějších problémech. Ochota pana Růžičky vypomoci je v dnešní době nevídána. Jednoznačně doporučuji.

Mgr. Jan Wesselý

S prací pana V. Růžičky jsem byla velmi spokojená. Má příjemné vystupování, je komunikativní, velký profesionál. Spolupráci s ním všem vřele doporučuji.

Mgr. Ivana Kůrková

Profesionál, spolehlivý, promptní, příjemné vystupování.

Mgr. Martina Šulcová

Člověk na svém místě. Profesionální přístup.

Olga Drimlová

S panem Růžičkou byla výborná spolupráce. Veškeré úkony z jeho strany byly provedeny přesně a promptně. Jeho servis byl na profesionální úrovni.

Tereza Kacířová

Makléř byl velice pohotový, měl příjemné a profesionální vystupování, předával nám včas ucelené a relevantní informace a celkově jsme byli velmi spokojeni s průběhem obchodu. Určitě budeme pana Růžičku i M&M reality doporučovat. Lucie a Marek Skálovi

Lucie a Marek Skálovi

Makléř velmi ochotný - např. při pomoci vyřizování el. dokumentů i v reakci na naše dotazy, vstřícný (termíny, místo schůzky nebo podpis smlouvy), průběžně jsme dostávali informace o stavu vyřizování. Vše vždy pečlivě připravené. Nemáme co vytknout. Naopak. Nebála bych se doporučit známým atd.

Bc. Šárka Kočanová

Pan makléř byl vždy přesný, komunikativní a milý. Snažil se nám ve všem vyjít vstříc. Vše se nám snažil vysvětlit. Výborně se s nim komunikovalo i přes mobilní telefon, ať už skrz SMS, nebo e-mail. Určitě bych ho doporučila dalším lidem.

Kateřina Křížová

Pan Vladimír Růžička, mě ve všech mých přání plně vyhověl. Byl jsem ve všech ohledech spokojen.. Děkuji těž za rychlé vyřízení prodeje a jemu i Vaší společnosti úspěšné obchody. Jan Nohýnek, Karlovy Vary.

Jan Nohýnek

Velmi profesionální průběh, příkladná spolupráce a velká vstřícnost. Doporučuji!

Petr Lukáš Michalíček

Jsem velmi spokojena. Perfektní komunikace. Vstřícnost k požadavkům. Pochopení potřeb. Moc si vážím spolupráce s vámi. Děkuji.

Gayane Indzhykulyan

Pan Růžička je profesionál a jsme opravdu velmi rádi, že jsme při prodeji bytu v Karlových Varech objevili právě jeho. Vřele doporučujeme všem, kteří chtějí svou nemovitost prodat bez problémů a na profesionální úrovni.

MUDr. Toufik Bouhalika

Oceňuji milé, vstřícné, konstruktivní, operativní a naprosto profesionální jednání pana makléře.

Ing. Varvara Divišová

Nákup pozemku byl profesionální vše co bylo potřeba makléř vyřídil. Doporučuji a budu dále nakupovat od MM reality.

NÁKUP POZEMKŮ s.r.o.

Ochotný a příjemný makléř. Vše proběhlo bez problémů a k mé spokojenosti. Veškeré otázky byly bez zaváhání objasněny.

Luboš Duchoslav

Profesionální přístup, ochotný, v případě nutnosti dojel, zařídil. Sympatický člověk.

Petr Vykusa

Děkujeme pánu Růžičkovi za kvalitní práci. Byl dostatečně pozorný k našim otázkám a okamžitě poskytl zpětnou vazbu. Doporučujeme jej, je to profík!

Hennadii Udovytskyi

Vše proběhlo bez problémů a tak, jak pan Růžička řekl, v příjemné a pozitivní atmosféře. Velmi děkujeme, Divišovi.

Ing. Viktor Diviš

Rychlá a bezproblémová spolupráce. Pan makléř je velmi vstřícný, schopný vyřešit jakýkoliv vzniklý problém. Moc děkujeme za spolupráci a doporučujeme.

Ing. Blanka Klepetářová

Dobrý den, čas od času vyhledávám spolupráci s realitními kancelářemi a s panem Růžičkou jsem byl nadmíru spokojený. Věřím že do budoucna už se budu ozývat jen jemu. Člověk na správném místě.

Josef Vitera

S makléřem jsem byl maximálně spokojen. Perfektní a profesionální jednání, pravidelná komunikace. Vstřícnost, ochota a profesionální přístup. Velká pochvala a poděkování. Mohu jen doporučit.

René Padua

Výborná spolupráce, není co by bylo špatně. Bylo včas zastaveno možná špatné uzavřeni smlouvy se špatným nájemcem. Tzn. makléř předvídá i možnou budoucnost klientových trablu s pronájmem. Díky.

Michal Nechvátal

Děkuji panu Růžičkovi, vždy poskytoval zpětnou vazbu po telefonu, e-mailem, nebo při osobním setkání. Doporučují jej jako kvalitního makléře.

Ilona Udovytska

Oceňuji zejména profesionalitu, vstřícnost a flexibilitu makléře, se kterým se dalo vše domluvit přesně tak, jak jsem potřebovala.

Dana Wesselá

Výborná komunikace, rychlé řešení požadavků, vstřícný a zodpovědný přístup! Jsme maximálně spokojeni.

Mgr. Alexandr Vaskovský

Pan Růžička je profesionální a nápomocný. Doporučím ho i známým.

Vojtěch Pazdera

Výborná spolupráce a komunikace!!

Mikalai Kudrautsau

Makléř je profesionální, ochotný, milý a vstřícný. Rozhodně doporučuji.

Tomáš Krhounek

Prostě spokojenost. Děkuji.

Václav Polcar

Vladimíra jako profesionála určitě doporučím.

Iryna Podgornova

Děkuji za profesionální přístup během prodeje. Spolehlivost a příjemné jednání.

Lenka Wneková

Pan Růžička je opravdovým profesionálem na svém místě!! Velká spokojenost s jeho službami, vše za 1***.

Ottomar Jelínek

Rychlá a bezproblémová komunikace s makléřem a vyhovění všem požadavkům klienta. Doporučuji p. Růžičku.

Daniel Martykán

Jsem Ukrajinec, jezdila za mnou moje rodina. Smlouvy byly vyřízeny velmi rychle a efektivně, stejně jako byla poskytnuta pomoc při vybavení bytu a náležitostí. Velmi děkuji za pomoc.

Oleksandr Kramar

Kompletní profesionální přístup, lze jen vřele doporučit. Děkuji.

Josef Jelínek

Skvělý přístup pana Vladimíra Růžičky.

Jan Hrnčiřík

Děkuji za skvěle provedenou práci a osobní přístup pana makléře. Ráda dále doporučím svým přátelům.

Stanislava Cibulková

Vše proběhlo v naprostém pořádku díky profesionálnímu přístupu pana Vladimíra Růžičky. Děkuji Wneková.

Lenka Wneková

Práce pana makléře byla na vysoké úrovni, splnil všechny naše náročné požadavky ohledně výběru nájemníka.

MgA. Jan Hladík

Vždy nejlepší jednání.

Jan Suchan

S makléřem panem Růžičkou jsme velice spokojeni a moc děkujeme za příjemné bydleni.

Robert Miko

Nejlepší makléř z Karlových Varů. Ochotný, vstřícný, vtipný. Skvělé jednání.

Pavlína Hajjej

Makléř je odborník ve své práci, lidský přístup k zákazníkovi a hlavně důvěra zákazníka. Prostě velká spokojenost.

Alžběta Laštůvková

Dobrý den, děkuji za skvělé a profesionální služby pana Růžičky. Mohu jen doporučit.

Stáňa Cibulková

Za mě jednička, děkuji.

Martin Nejedlý

Výborný makléř zasluhuje prémie.

Emil Pancer

Byl jsem velmi spokojen se službami makléře. Jen více takových.

Karel Svoboda

Chválím profesionalitu, snahu a vstřícnost. Pan Musil i Růžička bez chybičky, doporučuji!    

Jana Vozárová

Výborné chováním makléřů, doporučuji všem. Strašně moc milí a ochotní.

Marie Kraková

Informace jsme dostávali včas a úplné. Celá akce proběhla k naší plné spokojenosti.             

Jiří Kuhn

Celý obchod proběhl k mé naprosté spokojenosti, bez sebemenších problémů. S panem makléřem a jeho týmem jsem byl výjimečně spokojený.

Stanislav Trsek

Oceňuji profesionální jednaní jak pana makléře, tak i celého jeho týmu. Děkuji za rychlý a bezproblémový průběh celého prodeje.

Helena Synečková

Rychlé a seriózní jednání k plné spokojenosti.

Pavel Kunstmüller

Vše O.K. Super jednání a vystupování.

Jiří Jedlička

Obchod proběhl rychle a bez problémů.

Brigita Kozincevová

Rychlé jednání, Vše vyřešeno. V pořádku.

Pavlína Tichá

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Chcete si prodat nemovitost sami?

zpracováním osobních údajů